Zákaznický servis

Skladování

Celní deklarace

Intrastat

Zajištění spotřební daně

Celní poradenství

Servis

Parkování

Prodej nafty

Aktuální cena nafty

na naší čerpací stanici v Ostravě, Heřmanicích

32,20 Kč/litr
26,61 Kč bez DPH

Disponent(ka) silniční dopravy

Spediční a dopravní společnost TRANSEXPRESS Intl. spol. s r. o. se sídlem v Ostravě vypisuje výběrové řízení na pracovní místo

Náplň práce:

  • prodej a zajišťování realizace zakázek ve vnitrostátní a mezinárodní nákladní přepravě
  • obchodně - administrativní činnost
  • péče o klienty

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s maturitou - obor doprava a spoje nebo ekonomický směr výhodou
  • AJ nebo NJ – úroveň alespoň B1
  • znalost práce s PC
  • dobré komunikativní a vyjednávací schopnosti
  • rozhodnost, samostatnost, schopnost analytického myšlení
  • praxe v oboru výhodou

Nabízíme:

  • stabilní zázemí silné společnosti
  • nadstandardní finanční ohodnocení v návaznosti na dosažené výsledky
  • profesní vzdělávání

Informace o pozici:

  • typ úvazku: plný úvazek
  • obor: Doprava, logistika a zásobování
  • místo výkonu: Ostrava – Heřmanice
  • směnnost: denní směny se střídavými nástupy

Kontakt: životopisy zasílejte pouze elektronicky na adresu: personal@transexpress.cz